Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 16:30 | Vallei Accountants Woudenberg DS 1 - Pegasus DS 2 | 3-2 | 25-22, 25-20, 21-25, 18-25, 15-12 |
13 April 16:00 | Kidang DS 1 - Pegasus DS 3 | 1-3 | 16-25, 17-25, 18-25, 25-21 |
13 April 12:30 | Gemini DS 1 - Nuovo DS 1 | 1-3 | 20-25, 20-25, 18-25, 26-24 |
13 April 12:00 | VoCASA DS 3 - Trivos DS 2 | 2-3 | 26-24, 18-25, 23-25, 25-21, 13-15 |
11 April 19:30 | Trivos DS 3 - VoCASA DS 4 | 4-0 | 25-20, 25-21, 25-19, 25-23 |
08 April 21:15 | Gemini DS 2 - Set Up '69 DS 1 | 4-0 | 25-13, 25-19, 25-21, 25-15 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 16:30 | Woudenberg DS 3 - Toesj DS 2 | 3-1 | 25-19, 25-11, 25-16, 13-25 |
13 April 15:00 | Nuovo DS 2 - WaHo DS 6 | 1-3 | 19-25, 22-25, 25-22, 18-25 |
12 April 21:30 | WaHo DS 8 - Invicta DS 4 | 3-1 | 25-16, 25-23, 25-15, 19-25 |
12 April 19:30 | WaHo DS 7 - Setash DS 4 | 3-1 | 25-22, 25-22, 25-23, 19-25 |
11 April 20:30 | Excelsior DS 1 - Setash DS 3 | 3-1 | 25-27, 25-17, 25-14, 25-15 |
06 April 17:00 | Setash DS 4 - WaHo DS 8 | 3-1 | 25-11, 25-23, 25-19, 18-25 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 17:15 | TiVoC HS 1 - Pegasus HS 4 | 4-0 | 25-20, 25-21, 25-20, 25-9 |
13 April 14:00 | Renswouw HS 2 - Heyendaal HS 2 | 3-1 | 26-24, 25-16, 13-25, 25-20 |
06 April 18:45 | Pegasus HS 4 - SDS HS 1 | 3-2 | 25-20, 21-25, 23-25, 26-24, 15-12 |
06 April 16:30 | AETOS HS 2 - TiVoC HS 1 | 1-3 | 24-26, 22-25, 15-25, 25-20 |
06 April 13:00 | Heyendaal HS 2 - Scylla HS 2 | 0-4 | 25-27, 22-25, 20-25, 21-25 |
05 April 19:30 | WaHo HS 1 - Renswouw HS 2 | 1-3 | 27-29, 17-25, 25-23, 19-25 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 16:30 | AETOS HS 6 - Nuovo HS 2 | 1-3 | 21-25, 22-25, 20-25, 25-23 |
13 April 15:30 | Blok EVC HS 1 - Setash HS 1 | 3-1 | 25-14, 25-22, 25-17, 26-28 |
13 April 12:30 | Gemini HS 4 - SSS HS 9 | 2-3 | 25-9, 25-9, 23-25, 18-25, 10-15 |
12 April 19:30 | Scylla HS 5 - SDS HS 3 | 3-1 | 25-17, 25-15, 13-25, 25-18 |
11 April 20:00 | Blok EVC HS 1 - Scylla HS 5 | 4-0 | 25-10, 25-16, 25-20, 27-25 |
06 April 16:00 | Nuovo HS 2 - Surf HS 2 | 0-4 | 17-25, 25-27, 19-25, 20-25 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 17:00 | BSVO HS 1 - Nuovo HS 3 | 2-3 | 21-25, 22-25, 25-10, 25-19, 12-15 |
13 April 14:30 | AETOS HS 8 - Excelsior HS 1 | 3-2 | 27-29, 25-13, 25-15, 16-25, 15-8 |
12 April 19:30 | WaHo HS 4 - Setash HS 2 | 3-1 | 25-23, 27-29, 25-22, 26-24 |
09 April 21:15 | Xanthos HS 5 - Invicta HS 3 | 4-0 | 25-13, 25-19, 25-18, 25-22 |
06 April 13:30 | Invicta HS 3 - BSVO HS 1 | 1-3 | 14-25, 15-25, 25-18, 23-25 |
05 April 21:30 | WaHo HS 5 - AETOS HS 8 | 0-4 | 18-25, 20-25, 24-26, 21-25 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 13:00 | N.V.C. JA 1 - Libero'99 JA 1 | 1-3 | 17-25, 21-25, 25-20, 23-25 |
08 April 19:30 | Libero'99 JA 1 - VZK JA 1 | 3-2 | 24-26, 25-16, 25-20, 23-25, 15-8 |
06 April 14:00 | Nuovo JA 1 - Libero'99 JA 1 | 2-3 | 20-25, 25-18, 20-25, 32-30, 9-15 |
05 April 19:00 | VZK JA 1 - N.V.C. JA 1 | 3-2 | 25-14, 23-25, 22-25, 26-24, 17-15 |
23 March 13:00 | N.V.C. JA 1 - Reflex JA 1 | 0-4 | 15-25, 20-25, 9-25, 18-25 |
22 March 19:00 | VZK JA 1 - Nuovo JA 1 | 2-3 | 25-19, 23-25, 20-25, 25-23, 8-15 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 14:30 | Gemini JB 3 - Trivos JB 1 | 2-3 | 15-25, 25-20, 20-25, 25-19, 11-15 |
08 April 18:00 | Nuovo JB 1 - Trivos JB 1 | 4-0 | 25-23, 25-23, 25-17, 25-16 |
06 April 14:00 | Nuovo JB 1 - SIOK JB 1 | 3-1 | 19-25, 25-20, 27-25, 25-21 |
06 April 13:00 | Trivos JB 1 - Setash JB 1 | 4-0 | 25-18, 25-11, 25-18, 25-19 |
30 March 15:00 | SIOK JB 1 - Nuovo JB 1 | 1-3 | 13-25, 25-18, 13-25, 26-28 |
30 March 10:00 | Gemini JB 3 - Setash JB 1 | 0-4 | 24-26, 23-25, 6-25, 21-25 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 10:30 | Gemini JB 2 - Toesj JB 1 | 1-3 | 23-25, 12-25, 25-17, 20-25 |
06 April 16:00 | Nuovo JB 2 - Bielderman Koetsier/SSS JB 2 | 4-0 | 25-14, 25-20, 25-14, 25-21 |
06 April 13:30 | Toesj JB 1 - Set Up '69 JB 1 | 3-2 | 24-26, 23-25, 25-19, 25-18, 15-5 |
30 March 15:00 | Set Up '69 JB 1 - Gemini JB 2 | 3-1 | 14-25, 25-15, 25-17, 25-22 |
23 March 10:30 | Gemini JB 2 - Bielderman Koetsier/SSS JB 2 | 1-3 | 25-13, 13-25, 22-25, 14-25 |
16 March 13:00 | Set Up '69 JB 1 - Nuovo JB 2 | 4-0 | 25-23, 25-20, 27-25, 25-15 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 11:00 | TweeVV N6 1 - TweeVV N6 3 | 2-1 | 21-25, 25-20, 25-21 |
13 April 11:00 | Xanthos N6 1 - Gemini N6 1 | 2-1 | 25-8, 18-25, 25-11 |
13 April 10:00 | AETOS N6 1 - Nuovo N6 1 | 0-3 | 12-25, 19-25, 7-25 |
13 April 10:00 | TweeVV N6 3 - Xanthos N6 1 | 0-3 | 17-25, 17-25, 7-25 |
13 April 09:00 | Gemini N6 1 - AETOS N6 1 | 1-2 | 25-13, 24-26, 18-25 |
13 April 09:00 | Nuovo N6 1 - TweeVV N6 1 | 3-0 | 25-12, 25-23, 25-14 |
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|---|---|---|
13 April 11:00 | TiVoC N5 2 - AETOS N5 5 | 0-4 | 20-29, 18-32 |
13 April 10:30 | Nuovo N5 1 - AETOS N5 4 | 0-4 | 14-29, 19-30 |
13 April 10:30 | Scylla N5 3 - Xanthos N5 2 | 2-2 | 16-27, 27-18 |
13 April 10:00 | Nuovo N5 1 - AETOS N5 5 | 0-4 | 12-33, 14-35 |
13 April 10:00 | TiVoC N5 2 - Xanthos N5 2 | 0-4 | 18-30, 15-32 |
13 April 09:30 | Scylla N5 3 - AETOS N5 5 | 0-4 | 11-42, 19-29 |