# Naam Positie
Vacant Trainer & Coach
1 Sharon Brunink
3 Marna van Velzen
4 Nicole van der Mark
Esmer Jongedijk
7 Regina Politiek
8 Olga Vrouwenvelder
5 Veronique de Bruijn
Maartje van Trigt
6 Lisa Weijman
10 Senne van Trigt
9 Jullianne Geboers – van de Berg

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 December 13:00Heyendaal DS 2 - Nuovo DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
08 December 21:00SSS DS 3 - Nuovo DS 1De Meerwaarde in Barneveld
17 December 16:00Nuovo DS 1 - Kidang DS 1Doorwerth in Doorwerth
14 January 16:00Nuovo DS 1 - TweeVV DS 2Doorwerth in Doorwerth
21 January 16:15Pegasus DS 2 - Nuovo DS 1Ark van Oost in Nijmegen
26 January 19:30Heyendaal DS 3 - Nuovo DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
28 January 16:00Nuovo DS 1 - AETOS DS 1Doorwerth in Doorwerth
11 February 16:00Nuovo DS 1 - Heyendaal DS 2Doorwerth in Doorwerth
15 February 20:00Gemini DS 1 - Nuovo DS 1De Helster in Elst gld
04 March 14:45SSS DS 2 - Nuovo DS 1De Meerwaarde in Barneveld
11 March 16:00Nuovo DS 1 - Gemini DS 1Doorwerth in Doorwerth
13 March 21:15Gemini DS 2 - Nuovo DS 1De Helster in Elst gld
18 March 14:15VoCASA DS 3 - Nuovo DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
25 March 16:00Nuovo DS 1 - SSS DS 3Doorwerth in Doorwerth
31 March 20:00Kidang DS 1 - Nuovo DS 1De Bongerd in Bemmel
15 April 16:00Nuovo DS 1 - Heyendaal DS 3Doorwerth in Doorwerth

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 December 21:00SSS DS 3 - Pegasus DS 24-025-21, 25-16, 26-24, 25-12
28 November 21:15Gemini DS 2 - TweeVV DS 24-025-14, 25-22, 25-17, 25-23
26 November 16:15Pegasus DS 2 - SSS DS 23-125-14, 24-26, 25-11, 25-16
26 November 16:00Nuovo DS 1 - Gemini DS 21-325-20, 18-25, 19-25, 24-26
26 November 14:15VoCASA DS 3 - Heyendaal DS 33-123-25, 25-18, 25-9, 25-17
26 November 13:00TweeVV DS 2 - Gemini DS 11-325-16, 22-25, 23-25, 19-25

#TeamGPWV+-
1Heyendaal DS 2836293782532
2VoCASA DS 39332711870761
3SSS DS 3831258791680
4Gemini DS 210282419934900
5AETOS DS 19252118855851
6Kidang DS 18231814735692
7Pegasus DS 27161315628605
8Gemini DS 17131119606682
9SSS DS 289825636773
10Nuovo DS 1681611603580
11Heyendaal DS 387626592785
12TweeVV DS 2106635795986

Hoofdsponsor D1 & H1

Geoceramica

Cosponsor D1

Axanova