Heren 1

# Naam Positie
vacature Trainer & Coach
Arent Slolte
Minco Snijders
Gerard Eendebak
Jan Bouman
Sean van Hal
Eddy Medema
Erik-Jan Loos
Arjan Schipstra

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
13 February 19:00Dros-Alterno HS 5 - Nuovo HS 1Alternohal in Apeldoorn
06 March 15:00Nuovo HS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1Doorwerth in Doorwerth
12 March 21:15KSH HS 1 - Nuovo HS 1het Kempken in Harreveld
20 March 15:00Nuovo HS 1 - Bovo HS 2Doorwerth in Doorwerth
27 March 15:30Morgana DVO HS 2 - Nuovo HS 1de Kamp in Hengelo gld
10 April 15:00Nuovo HS 1 - Skopein Wivoc HS 2Doorwerth in Doorwerth
17 April 15:00Nuovo HS 1 - LIVO HS 4Doorwerth in Doorwerth

DatumWedstrijdenResultatenSets
12 December 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Gemini HS 2Vervallen-
12 December 16:45Grol HS 1 - Morgana DVO HS 2Vervallen-
12 December 16:30LIVO HS 4 - Dros-Alterno HS 5Vervallen-
12 December 16:00Bovo HS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7Vervallen-
12 December 14:45Skopein Wivoc HS 2 - Nuovo HS 1Vervallen-
10 December 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - KSH HS 1Vervallen-

#TeamGPWV+-
1Dros-Alterno HS 5416134398358
2Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1415125409335
3Nuovo HS 1415125397359
4Grol HS 1412106381327
5Gemini HS 231194290258
6KSH HS 13767264290
7Morgana DVO HS 23657249272
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 746511331384
9LIVO HS 42435159180
10Skopein Wivoc HS 23339257271
11Bovo HS 233310269293
12Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 632210216293

Cosponsor H1

Cosponsor H1

Cosponsor H1

Cosponsor H1