Heren 1

# Naam Positie
vacature Trainer & Coach
Arent Slolte
Minco Snijders
Gerard Eendebak
Jan Bouman
Sean van Hal
Eddy Medema
Erik-Jan Loos
Arjan Schipstra

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 October 15:00Nuovo HS 1 - Dros-Alterno HS 5Doorwerth in Doorwerth
07 November 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Nuovo HS 1HYDRA sportcentrum van Pallandt in Varsseveld
14 November 15:00Nuovo HS 1 - KSH HS 1Doorwerth in Doorwerth
21 November 16:00Bovo HS 2 - Nuovo HS 1Stationsplein in Aalten
28 November 15:00Nuovo HS 1 - Morgana DVO HS 2Doorwerth in Doorwerth
12 December 14:45Skopein Wivoc HS 2 - Nuovo HS 1Sport en Turnhal in Winterswijk
16 January 15:00Nuovo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7Doorwerth in Doorwerth
23 January 15:00Nuovo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6Doorwerth in Doorwerth
27 January 21:00Gemini HS 2 - Nuovo HS 1De Helster in Elst gld
06 February 15:00Nuovo HS 1 - LIVO HS 4Doorwerth in Doorwerth
13 February 19:00Dros-Alterno HS 5 - Nuovo HS 1Alternohal in Apeldoorn
06 March 15:00Nuovo HS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1Doorwerth in Doorwerth
12 March 21:15KSH HS 1 - Nuovo HS 1het Kempken in Harreveld
20 March 15:00Nuovo HS 1 - Bovo HS 2Doorwerth in Doorwerth
27 March 15:30Morgana DVO HS 2 - Nuovo HS 1de Kamp in Hengelo gld
10 April 15:00Nuovo HS 1 - Skopein Wivoc HS 2Doorwerth in Doorwerth
17 April 16:45Grol HS 1 - Nuovo HS 1Den Elshof in Groenlo

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Grol HS 13-125-18, 23-25, 26-24, 25-21
10 October 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Dros-Alterno HS 51-317-25, 25-23, 22-25, 15-25
10 October 15:00Nuovo HS 1 - Gemini HS 23-224-26, 16-25, 25-23, 25-20, 15-9
10 October 14:45Skopein Wivoc HS 2 - KSH HS 11-321-25, 25-18, 19-25, 20-25
03 October 19:00Dros-Alterno HS 5 - Skopein Wivoc HS 23-125-12, 25-21, 25-22, 14-25
03 October 16:45Grol HS 1 - LIVO HS 44-025-17, 25-13, 25-11, 25-20

#TeamGPWV+-
1Dros-Alterno HS 5416134398358
2Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1415125409335
3Nuovo HS 1415125397359
4Grol HS 1412106381327
5Gemini HS 231194290258
6KSH HS 13767264290
7Morgana DVO HS 23657249272
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 746511331384
9LIVO HS 42435159180
10Skopein Wivoc HS 23339257271
11Bovo HS 233310269293
12Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 632210216293

Cosponsor H1

Cosponsor H1

Cosponsor H1

Cosponsor H1