# Naam Positie
vacature  Trainer
18 Jelle Oosterhof
13 Hank Bartelink
14 Henk van Loenen
15 Fred Scholten-Veira
16 Gertjan Eshuis
19 Maarten de Groot
20 Arjan van Andel
17 Gerwin Vos
46 Stijn Eshuis
48 René Herbert
49 Tim van den Berg
51 Jesper Flokstra

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 December 18:00Invicta HS 2 - Nuovo HS 2De Vlinder 1 in Wageningen
12 December 21:15Nuovo HS 2 - SSS HS 6Doorwerth in Doorwerth
19 December 21:15Nuovo HS 2 - D.O.S. HS 2Doorwerth in Doorwerth
09 January 21:15Nuovo HS 2 - SSS HS 7Doorwerth in Doorwerth
21 January 19:00Lienden HS 1 - Nuovo HS 2de Lindekamp in Lienden
25 January 20:00Gemini HS 4 - Nuovo HS 2De Helster in Elst gld
04 February 15:00Toesj HS 2 - Nuovo HS 2Het Binnenveld in Heteren
13 February 21:15Nuovo HS 2 - Scylla HS 4Doorwerth in Doorwerth
02 March 19:00SSS HS 7 - Nuovo HS 2De Meerwaarde in Barneveld
06 March 21:15Nuovo HS 2 - Gemini HS 4Doorwerth in Doorwerth
20 March 21:15Nuovo HS 2 - Invicta HS 2Doorwerth in Doorwerth
30 March 19:00SSS HS 6 - Nuovo HS 2De Meerwaarde in Barneveld
03 April 21:15Nuovo HS 2 - Gemini HS 5Doorwerth in Doorwerth
15 April 18:00Dovol HS 1 - Nuovo HS 2Verenigingshal De Eng in Dodewaard

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 December 19:00SSS HS 6 - Scylla HS 40-418-25, 23-25, 17-25, 17-25
29 November 20:00D.O.S. HS 2 - Nuovo HS 21-317-25, 23-25, 25-21, 20-25
26 November 19:00Lienden HS 1 - SSS HS 71-325-22, 18-25, 16-25, 19-25
26 November 18:00Dovol HS 1 - Scylla HS 41-325-22, 10-25, 13-25, 27-29
26 November 15:00Toesj HS 2 - Gemini HS 54-025-15, 25-19, 25-10, 25-17
25 November 21:30D.O.S. HS 2 - Gemini HS 40-414-25, 11-25, 20-25, 19-25

#TeamGPWV+-
1Nuovo HS 2626214612503
2Gemini HS 4624206595491
3Scylla HS 47221811650593
4Invicta HS 27211712649566
5Lienden HS 18201616704692
6Dovol HS 16151313561569
7SSS HS 67151317650640
8Toesj HS 25121111441457
9SSS HS 7511912412445
10D.O.S. HS 288726592777
11Gemini HS 571623547680

Sponsor H2

Reddy Keukens