Heren 2

# Naam Positie
Suzan van Loenen  Trainer
Jelle Oosterhof
Hank Bartelink
Henk van Loenen
Fred Scholten-Veira
Gertjan Eshuis
Maarten de Groot
Arjan van Andel
Gerwin Vos
René Herbert
Tim van den Berg

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
26 October 21:15Nuovo HS 2 - Toesj HS 3Doorwerth in Doorwerth
05 November 21:00Volamie HS 2 - Nuovo HS 2Sportzaal De Klif in Nijmegen
09 November 21:15Nuovo HS 2 - Scylla HS 4Doorwerth in Doorwerth
21 November 16:30Woudenberg HS 2 - Nuovo HS 2De Camp in Woudenberg
23 November 21:15Nuovo HS 2 - WaHo HS 3Doorwerth in Doorwerth
07 December 21:15Nuovo HS 2 - SSS HS 7Doorwerth in Doorwerth
12 January 21:15Xanthos HS 3 - Nuovo HS 2de Wanmolen in Zetten
18 January 21:15Nuovo HS 2 - AETOS HS 6Doorwerth in Doorwerth
30 January 19:30AETOS HS 9 - Nuovo HS 2De Laar in Arnhem
01 February 21:15Nuovo HS 2 - Dovol HS 1Doorwerth in Doorwerth
13 February 15:00Toesj HS 3 - Nuovo HS 2Het Binnenveld in Heteren
01 March 21:15Nuovo HS 2 - Volamie HS 2Doorwerth in Doorwerth
13 March 16:30Scylla HS 4 - Nuovo HS 2De Vlinder 1 in Wageningen
15 March 21:15Nuovo HS 2 - Woudenberg HS 2Doorwerth in Doorwerth
26 March 19:30WaHo HS 3 - Nuovo HS 2De Bongerd in Wageningen
08 April 21:00SSS HS 7 - Nuovo HS 2De Meerwaarde in Barneveld
12 April 21:15Nuovo HS 2 - TiVoC HS 3Doorwerth in Doorwerth

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 16:30Woudenberg HS 2 - Toesj HS 34-025-13, 25-18, 25-10, 25-16
10 October 16:30Scylla HS 4 - Volamie HS 24-025-23, 25-9, 25-22, 25-21
10 October 15:00TiVoC HS 3 - AETOS HS 61-323-25, 25-21, 24-26, 16-25
09 October 21:30WaHo HS 3 - Dovol HS 12-315-25, 28-26, 25-21, 9-25, 8-15
05 October 21:15Nuovo HS 2 - AETOS HS 94-025-9, 25-19, 25-18, 25-13
03 October 17:00Dovol HS 1 - Woudenberg HS 20-415-25, 18-25, 21-25, 19-25

#TeamGPWV+-
1Woudenberg HS 2420160401274
2Nuovo HS 2419151397292
3Scylla HS 4314111297209
4AETOS HS 64979361365
5TiVoC HS 348710372386
6Toesj HS 348710353392
7SSS HS 72763197184
8WaHo HS 33767262292
9Dovol HS 146612355386
10Volamie HS 243314355409
11Xanthos HS 32227164209
12AETOS HS 942214278394