Afgelopen seizoen kwamen zowel Heren 1 als Dames 1 van Volleybalvereniging Nuovo uit in de derde divisie. Dat beide eerste teams in de Derde divisie uitkwamen was een unicum in de bijna 40-jarige geschiedenis van Nuovo. Beíde teams waren gepromoveerd vanuit de Promotieklasse. Ze hebben zich helaas niet kunnen handhaven. Na eerdere degradatie van het damesteam, heeft ook Heren 1 op de slotdag van de competitie degradatie helaas niet kunnen voorkomen. In een direct gevecht om een P(romotie)/D(egradatie)-plek bleek Nuovo niet opgewassen tegen VoCASA H4 uit Nijmegen. Komend seizoen komen beide teams weer uit in de Promotieklasse.
Vooraf was al duidelijk dat het een zwaar seizoen zou worden, maar er lagen zeker kansen. Na een verdiende promotie vorig jaar, kon Nuovo het hoge niveau helaas niet vasthouden. Het was een seizoen van groei en waar de spelers en coaches elkaar echt hebben uitgedaagd. De spelers zijn gegroeid en nemen die ervaring uit de Derde divisie mee naar het volgend seizoen.
De andere competitieteam hebben het daarentegen goed gedaan. Drie teams, waarvan twee jeugdteams zijn tweede geworden en twee teams eindigden met een vierde plek in de subtop.
Tot eind mei gaan de trainingen in de zaal door ter voorbereiding op het nieuwe seizoen dat in september start. Vanaf begin juni stort de vereniging zich weer op het beachvolleybal op hun eigen locatie op Sportpark De Bilderberg.
Wil je aansluiten bij een team of meedoen met beachvolleybal? Stuur dan een berichtje aan onze secretaris, sec@nuovovolleybal.nl of neem een kijkje op onze website www.nuovovolleybal.nl.

