Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 14:00Gemini DS 1 - Nuovo DS 1De Helster in Elst gld
26 September 17:00Nuovo DS 1 - Pegasus DS 2Doorwerth in Doorwerth
03 October 17:00Heyendaal DS 2 - Nuovo DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
10 October 17:00Nuovo DS 1 - Heyendaal DS 4Doorwerth in Doorwerth
17 October 15:00AETOS DS 1 - Nuovo DS 1Sporthal Elderveld in Arnhem
31 October 17:00Nuovo DS 1 - Scylla DS 1Doorwerth in Doorwerth
07 November 14:45SSS DS 2 - Nuovo DS 1De Meerwaarde in Barneveld
14 November 17:00Nuovo DS 1 - LIVO DS 2Doorwerth in Doorwerth
16 November 21:15Gemini DS 2 - Nuovo DS 1De Helster in Elst gld
28 November 17:00Nuovo DS 1 - Kidang DS 1Doorwerth in Doorwerth
12 December 17:00Nuovo DS 1 - VoCASA DS 3Doorwerth in Doorwerth
16 January 16:15Pegasus DS 2 - Nuovo DS 1Ark van Oost in Nijmegen
23 January 17:00Nuovo DS 1 - Heyendaal DS 2Doorwerth in Doorwerth
28 January 19:30Heyendaal DS 4 - Nuovo DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
06 February 17:00Nuovo DS 1 - AETOS DS 1Doorwerth in Doorwerth
13 February 16:00Scylla DS 1 - Nuovo DS 1De Vlinder 1 in Wageningen
06 March 17:00Nuovo DS 1 - SSS DS 2Doorwerth in Doorwerth
13 March 14:00LIVO DS 2 - Nuovo DS 1Triominos in Duiven
20 March 17:00Nuovo DS 1 - Gemini DS 2Doorwerth in Doorwerth
25 March 19:30Kidang DS 1 - Nuovo DS 1De Bongerd in Bemmel
10 April 12:00VoCASA DS 3 - Nuovo DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
17 April 17:00Nuovo DS 1 - Gemini DS 1Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 10:00Gemini DS 7 - Nuovo DS 2De Helster in Elst gld
26 September 13:00Nuovo DS 2 - Ikaros DS 4Doorwerth in Doorwerth
02 October 20:30AETOS DS 10 - Nuovo DS 2Sporthal Elderveld in Arnhem
10 October 13:00Nuovo DS 2 - Setash DS 3Doorwerth in Doorwerth
13 October 20:00Invicta DS 4 - Nuovo DS 2De Vlinder 1 in Wageningen
31 October 13:00Nuovo DS 2 - Excelsior DS 2Doorwerth in Doorwerth
07 November 13:00Toesj DS 2 - Nuovo DS 2Het Binnenveld in Heteren
14 November 13:00Nuovo DS 2 - BSVO DS 1Doorwerth in Doorwerth
21 November 18:30Woudenberg DS 3 - Nuovo DS 2De Camp in Woudenberg
28 November 13:00Nuovo DS 2 - WaHo DS 7Doorwerth in Doorwerth
12 December 13:00Nuovo DS 2 - Set Up '69 DS 6Doorwerth in Doorwerth
16 January 13:45Ikaros DS 4 - Nuovo DS 2Biga in Groesbeek
23 January 13:00Nuovo DS 2 - AETOS DS 10Doorwerth in Doorwerth
30 January 17:00Setash DS 3 - Nuovo DS 2Brink in Huissen
06 February 13:00Nuovo DS 2 - Invicta DS 4Doorwerth in Doorwerth
11 February 21:00Excelsior DS 2 - Nuovo DS 2't Gastland in Rhenen
06 March 13:00Nuovo DS 2 - Toesj DS 2Doorwerth in Doorwerth
13 March 15:00BSVO DS 1 - Nuovo DS 2Sero in Otterlo
20 March 13:00Nuovo DS 2 - Woudenberg DS 3Doorwerth in Doorwerth
26 March 19:30WaHo DS 7 - Nuovo DS 2De Bongerd in Wageningen
10 April 17:30Set Up '69 DS 6 - Nuovo DS 2Breehoek in Scherpenzeel gld
17 April 13:00Nuovo DS 2 - Gemini DS 7Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 11:00AETOS DS 11 - Nuovo DS 3Sporthal Elderveld in Arnhem
26 September 17:00Nuovo DS 3 - WaHo DS 8Doorwerth in Doorwerth
02 October 21:30WaHo DS 9 - Nuovo DS 3De Bongerd in Wageningen
10 October 17:00Nuovo DS 3 - D.O.S. DS 3Doorwerth in Doorwerth
17 October 16:30Scylla DS 4 - Nuovo DS 3De Vlinder 1 in Wageningen
07 November 17:30Set Up '69 DS 7 - Nuovo DS 3Breehoek in Scherpenzeel gld
14 November 17:00Nuovo DS 3 - Woudenberg DS 4Doorwerth in Doorwerth
21 November 17:30TweeVV DS 6 - Nuovo DS 3Van der Knaaphal in Ede gld
28 November 17:00Nuovo DS 3 - Renswouw DS 4Doorwerth in Doorwerth
04 December 21:15Renswouw DS 4 - Nuovo DS 3Hokhorst in Renswoude
12 December 17:00Nuovo DS 3 - VoCASA DS 12Doorwerth in Doorwerth
15 January 19:30WaHo DS 8 - Nuovo DS 3De Bongerd in Wageningen
23 January 17:00Nuovo DS 3 - WaHo DS 9Doorwerth in Doorwerth
29 January 19:30D.O.S. DS 3 - Nuovo DS 3Ut Sporthuus in Lunteren
06 February 17:00Nuovo DS 3 - Scylla DS 4Doorwerth in Doorwerth
20 February 16:30Woudenberg DS 4 - Nuovo DS 3De Camp in Woudenberg
06 March 17:00Nuovo DS 3 - Set Up '69 DS 7Doorwerth in Doorwerth
20 March 17:00Nuovo DS 3 - TweeVV DS 6Doorwerth in Doorwerth
10 April 14:15VoCASA DS 12 - Nuovo DS 3VoCASA-hal in Nijmegen
17 April 17:00Nuovo DS 3 - AETOS DS 11Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 15:00Nuovo HS 1 - Grol HS 1Doorwerth in Doorwerth
26 September 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7 - Nuovo HS 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
01 October 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Nuovo HS 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
10 October 15:00Nuovo HS 1 - Gemini HS 2Doorwerth in Doorwerth
17 October 16:30LIVO HS 4 - Nuovo HS 1Sports Planet de Pals in Westervoort
31 October 15:00Nuovo HS 1 - Dros-Alterno HS 5Doorwerth in Doorwerth
07 November 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1 - Nuovo HS 1HYDRA sportcentrum van Pallandt in Varsseveld
14 November 15:00Nuovo HS 1 - KSH HS 1Doorwerth in Doorwerth
21 November 16:00Bovo HS 2 - Nuovo HS 1Stationsplein in Aalten
28 November 15:00Nuovo HS 1 - Morgana DVO HS 2Doorwerth in Doorwerth
12 December 14:45Skopein Wivoc HS 2 - Nuovo HS 1Sport en Turnhal in Winterswijk
16 January 15:00Nuovo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7Doorwerth in Doorwerth
23 January 15:00Nuovo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6Doorwerth in Doorwerth
27 January 21:00Gemini HS 2 - Nuovo HS 1De Helster in Elst gld
06 February 15:00Nuovo HS 1 - LIVO HS 4Doorwerth in Doorwerth
13 February 00:00Dros-Alterno HS 5 - Nuovo HS 1Alternohal in Apeldoorn
06 March 15:00Nuovo HS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1Doorwerth in Doorwerth
12 March 21:15KSH HS 1 - Nuovo HS 1het Kempken in Harreveld
20 March 15:00Nuovo HS 1 - Bovo HS 2Doorwerth in Doorwerth
27 March 15:30Morgana DVO HS 2 - Nuovo HS 1de Kamp in Hengelo gld
10 April 15:00Nuovo HS 1 - Skopein Wivoc HS 2Doorwerth in Doorwerth
17 April 16:45Grol HS 1 - Nuovo HS 1Den Elshof in Groenlo

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 13:00TiVoC HS 3 - Nuovo HS 2Betuwehal in Tiel
21 September 21:15Nuovo HS 2 - Xanthos HS 3Doorwerth in Doorwerth
03 October 15:00AETOS HS 6 - Nuovo HS 2Valkenhuizen in Arnhem
05 October 21:15Nuovo HS 2 - AETOS HS 9Doorwerth in Doorwerth
17 October 17:00Dovol HS 1 - Nuovo HS 2Verenigingshal De Eng in Dodewaard
26 October 21:15Nuovo HS 2 - Toesj HS 3Doorwerth in Doorwerth
05 November 21:00Volamie HS 2 - Nuovo HS 2Sportzaal De Klif in Nijmegen
21 November 16:30Woudenberg HS 2 - Nuovo HS 2De Camp in Woudenberg
23 November 21:15Nuovo HS 2 - WaHo HS 3Doorwerth in Doorwerth
07 December 21:15Nuovo HS 2 - SSS HS 7Doorwerth in Doorwerth
12 January 20:00Xanthos HS 3 - Nuovo HS 2de Wanmolen in Zetten
18 January 21:15Nuovo HS 2 - AETOS HS 6Doorwerth in Doorwerth
30 January 19:30AETOS HS 9 - Nuovo HS 2Sporthal Elderveld in Arnhem
01 February 21:15Nuovo HS 2 - Dovol HS 1Doorwerth in Doorwerth
13 February 15:00Toesj HS 3 - Nuovo HS 2Het Binnenveld in Heteren
01 March 21:15Nuovo HS 2 - Volamie HS 2Doorwerth in Doorwerth
15 March 21:15Nuovo HS 2 - Woudenberg HS 2Doorwerth in Doorwerth
26 March 19:30WaHo HS 3 - Nuovo HS 2De Bongerd in Wageningen
08 April 21:00SSS HS 7 - Nuovo HS 2De Meerwaarde in Barneveld
12 April 21:15Nuovo HS 2 - TiVoC HS 3Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
17 September 20:30Excelsior HS 2 - Nuovo HS 3't Gastland in Rhenen
26 September 15:00Nuovo HS 3 - AETOS HS 10Doorwerth in Doorwerth
10 October 15:00Nuovo HS 3 - D.O.S. HS 2Doorwerth in Doorwerth
17 October 17:00Setash HS 2 - Nuovo HS 3Brink in Huissen
31 October 15:00Nuovo HS 3 - BSVO HS 1Doorwerth in Doorwerth
07 November 18:30Scylla HS 5 - Nuovo HS 3De Vlinder 1 in Wageningen
14 November 15:00Nuovo HS 3 - Woudenberg HS 3Doorwerth in Doorwerth
21 November 15:15TweeVV HS 3 - Nuovo HS 3Van der Knaaphal in Ede gld
28 November 15:00Nuovo HS 3 - WaHo HS 4Doorwerth in Doorwerth
01 December 20:00Xanthos HS 4 - Nuovo HS 3de Wanmolen in Zetten
12 December 15:00Nuovo HS 3 - Invicta HS 3Doorwerth in Doorwerth
16 January 11:00AETOS HS 10 - Nuovo HS 3Sporthal Elderveld in Arnhem
23 January 15:00Nuovo HS 3 - Xanthos HS 4Doorwerth in Doorwerth
29 January 21:30D.O.S. HS 2 - Nuovo HS 3Ut Sporthuus in Lunteren
06 February 15:00Nuovo HS 3 - Setash HS 2Doorwerth in Doorwerth
13 February 17:00BSVO HS 1 - Nuovo HS 3Sero in Otterlo
06 March 15:00Nuovo HS 3 - Scylla HS 5Doorwerth in Doorwerth
11 March 20:45Woudenberg HS 3 - Nuovo HS 3De Camp in Woudenberg
20 March 15:00Nuovo HS 3 - TweeVV HS 3Doorwerth in Doorwerth
26 March 21:30WaHo HS 4 - Nuovo HS 3De Bongerd in Wageningen
30 March 20:00Invicta HS 3 - Nuovo HS 3De Vlinder 1 in Wageningen
17 April 15:00Nuovo HS 3 - Excelsior HS 2Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 09:45Excelsior MB 1 - Nuovo MB 1't Gastland in Rhenen
26 September 00:00Nuovo MB 1 - TiVoC MB 2Doorwerth in Doorwerth
03 October 15:00D.O.S. MB 2 - Nuovo MB 1Ut Sporthuus in Lunteren
10 October 00:00Nuovo MB 1 - Setash MB 1Doorwerth in Doorwerth
17 October 17:30AETOS MB 3 - Nuovo MB 1Sporthal Elderveld in Arnhem
31 October 00:00Nuovo MB 1 - Scylla MB 2Doorwerth in Doorwerth
07 November 12:30SSS MB 2 - Nuovo MB 1De Meerwaarde in Barneveld
14 November 00:00Nuovo MB 1 - BSVO MB 1Doorwerth in Doorwerth
28 November 00:00Nuovo MB 1 - Xanthos MB 1Doorwerth in Doorwerth
12 December 00:00Nuovo MB 1 - VoCASA MB 3Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 00:00Nuovo JC 1 - Trivos JC 1Doorwerth in Doorwerth
26 September 11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 2 - Nuovo JC 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
03 October 14:15VoCASA JC 2 - Nuovo JC 1VoCASA-hal in Nijmegen
10 October 00:00Nuovo JC 1 - Avior JC 2Doorwerth in Doorwerth
24 October 09:00VVH JC 1 - Nuovo JC 1De Sijpel in Harderwijk
07 November 15:30Vrivo JC 1 - Nuovo JC 1de Stamper in Vriezenveen
21 November 11:00TweeVV JC 1 - Nuovo JC 1Van der Knaaphal in Ede gld
28 November 00:00Nuovo JC 1 - AETOS JC 1Doorwerth in Doorwerth
12 December 09:45Skopein Wivoc JC 1 - Nuovo JC 1Sport en Turnhal in Winterswijk

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 September 12:00Gemini JC 1 - Nuovo JC 2De Helster in Elst gld
26 September 00:00Nuovo JC 2 - SSS JC 1Doorwerth in Doorwerth
03 October 15:00D.O.S. JC 2 - Nuovo JC 2Ut Sporthuus in Lunteren
10 October 00:00Nuovo JC 2 - D.O.S. JC 1Doorwerth in Doorwerth
17 October 13:00Setash JC 1 - Nuovo JC 2Brink in Huissen
31 October 00:00Nuovo JC 2 - Scylla JC 1Doorwerth in Doorwerth
07 November 13:00Set Up '69 JC 1 - Nuovo JC 2Breehoek in Scherpenzeel gld
14 November 00:00Nuovo JC 2 - SSS JC 2Doorwerth in Doorwerth
21 November 14:30Woudenberg JC 1 - Nuovo JC 2De Camp in Woudenberg
28 November 00:00Nuovo JC 2 - AETOS JC 3Doorwerth in Doorwerth
12 December 00:00Nuovo JC 2 - AETOS JC 2Doorwerth in Doorwerth

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.